Phone
+61 (383) 76-62-84
Address
121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

Geleceğin teknolojisine
Bugün erişim sağlayın

Geleceği sizlerle buluşturmaya yeni teknolojilerin kapılarını sizlere açmak için varız. Yeni nesil teknolojilerin uygulanması ve geliştirmesi ile var olan teknolojiyi daha verimli hale getirmekteyiz. Sanal gerçeklik ve Artırılmış gerçeklik teknolojisi Ülkemizde geliştirmekte ve üretmekteyiz. Bir çok Arge çalışması ile üründe kaliteyi ve üretim hızını arttırmayı hedefliyoruz.  Ülkemizde arge çalışmalarına hız kazandırmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Covisart , olarak sayısız arge projesine imzamızı attık. Yeni Arge projelerini geliştirmeye devam edeceğiz.

Virtual Realty
Virtual Realty
Projeler
Banner image
augmented realty
AR
Projeler
Banner image
Mixted Realty
Mixted
Projeler
Banner image
Hardware
Hard
Projeler
Banner image
special Software
Software
Projeler
Banner image
application
APP
Projeler
Banner image

01.

DEGERLENDİRME
İstenilen projenin ihtiyaçları belirlenir. Arge projesini uygun olup olmadığı karar verilir.

02.

GELİŞTİRME
AR-GE kapsamına alınan proje geiştirme aşamasına çalışmaları yapılır.

03.

TEST EDİLMESİ
Geliştirme aşamasınında son kullancıya hazır hale gelmesi ile  yoğun testlere girerek hedeflenen sonuçlara ulaşılıp ulaşılmadığı kontrol edilir.
Layer
Layer

Kişiye Özel Çözümlerle

Sorunlarınıza özelürünleryazılımlarüretiyoruz.

Kurumsal desteğimiz ile sorunlarınıza özel ürün ve yazılımlar üretiyoruz.

0
YAPILAN PROJELER
----------------------------------------
0
TEKNOKENTTEKİ YILIMIZ
----------------------------------------
İLERİ TEKNOLOJİ

Yeni nesil Similasyon

ÜRÜN DETAYLARI:

Yeni nesil Teknoloji olarak geçen bu simülatör ile dünyanın farklı yerlerinden aynı eğitime birçok pilot ve sürücü katılabilmekte ayrıca sanal gerçeklik teknoloji ile de tek simülatörde birçok aracı ve uçağı tek simülatörde kullanılabilmekte.

Artırılmış gerçeklik ile kullanıcının anlık hareketlerini tam zamanlı olarak simülasyonun içine aktardık. Birçok yeni teknolojinin kullanılması ile ortaya çıkan Ar-Ge çalışması ile de birçok masraftan kurtarmayı aynı zamanda en iyi eğitim vermeyi amaçladık.

Image module
Image module
FARM CASE

Tek tuş ile Kontrol Sizde

ÜRÜN DETAYLARI:

FarmCASE tüm turbo atomizörler ile uyumluluk göstermektedir. Size yeni bir ilaçlama makinesi aldırmak yerine, hali hazırda makinenizin performansını arttırmak ve masraflarınızı düşünrmek için geliştirildi.

FarmCASE ile üretim yaptığınız tarım alanını kaydedebilirsiniz. Tek bir tuşla tüm ayarlarınızı hatırlat. Sizi aynı işlemlerle tekrar tekrar yormaz. İlaçlama yaparken ki hızınızı anlık görebilirsiniz.

Image
DAHA FAZLA BİLGİ
YENİLİKÇİ ÇÖZÜM

Sanal Fuar sayesinde,
Kendinizi tanıtın

ÜRÜN DETAYLARI:

Fuarlar ve tanıtımlar şirketlerin olmazsa olmazıdır. Ciddi maliyet içeren tanıtım fuarlarına yenilikçi bir çözüm getirmeyi başardık.

Sanal fuar alanı sayesinde ürünlerinizi sürekli sergileyebileceğiniz bir alan oluşturabileceksiniz.

Image module
Image module
ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK NEDİR?

Yardımcı Asistanınız ile
Şirketinizi ileriye taşıyın

PROJE DETAYLARI:

Arttırılmış hayatımıza getirdiği faydalardan biri işte yapılması gerekenleri veya uyulması gereken protokolü simüle edilebilmesidir. Bu sayede karışık görünen bir çok endüstriyel ürünün uyarlayanabilmektedir.

Ayrıca simülasyonlar sayesinde ürünlerin tanıtımını, kurulumdaki önemli bilgileri gösterebileceğiniz yardımcı bir asistan olarak kullabileceksiniz.

ORTAK PROJELER

Sanal Ürün Prototipleme ile
Ar-Ge Masraflarınızı azaltın

ÜRÜN DETAYLARI:

Covisart 2018 yılında Manisa Teknokent ile Sanal Ürün Prototipleme sistemi geliştirmeye başladı. Henüz üretilmemiş ürünlerinizi tasarlayıp değiştirme olanağı tanıyan bu sistem sayesinde öncelik sıfır maliyet ile ürünlerinizi son kullanıcıya hazır hale getirmeye çalışıyoruz.

Henüz fikir aşamasındayken gerçek ölçüleri ve simüle edilmiş ortamın desteği ile ürünlerinizin baştan sonra bitmiş halini sizlere sunacaktır.

Image module
BİZİ DESTEKLEYEN

İŞ ORTAKLARIMIZ

Banner imageBanner image
Banner imageBanner image
Banner imageBanner image
Banner imageBanner image

HAKKIMIZDA

Yüksek Teknoloji Ürünleri Geliştiriyoruz

Projelerimiz

COVISART 2018 yılında Manisa TEKNOKENT te parlak fikirlere sahip gençler tarafından kuruldu

Kurulduğu ilk günden itibaren Yüksek Teknoloji Ürünleri üzerinde çalışmalar yaparak kısa bir süre içerisinde her alanda üretimleri arttıracak projeler geliştirmekte.

Projeler
Layer
Layer
Image module

Misyonumuz

Misyonumuz sürekli, kaliteli ürünler ve meslek ahlakı ilkelerinden ödün vermeden yerli ve milli teknolojiye katkı sağlayarak yeni teknoloji araştırma ve geliştirme hizmeti sunan öncü kurumlardan olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; İstenilen teknolojiyi yenileştirerek özel ürün ve hizmetler sunan, kalite ve müşteri odaklı, güvenilir, aranan bir işletme olmaktır.

Image module

Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen müadillerinden açık ara farkla performans sunan, fiyat farklı ilede 10 kat daha ucaz olan Yeni Nesil Araç Simülatör Tanıtımı

Image

Proje geliştirmesi ekibimiz tarafından 2015 yılında başlanmış olup ilk protatibini 2018 yılı kasım ayında gösterime sunulmuştur

covisart logo